КАЛЕНДАРІ

Скористайтеся однією із багатьох послуг нашого центру поліграфічних рішень та замовте  друк календарів для вас та ваших клієнтів. Виготовлення календарів – це творчий процес, в результаті якого ми отримуємо бездоганну продукцію. Отримання унікального календаря високої якості може стати реальним при дотриманні певних вимог щодо виготовлення даної друкованої продукції. Неодмінною умовою є унікальний та оригінальний дизайн. Над розробкою дизайну календарів працюють досвідчені дизайнери. Ми пропонуємо нашим клієнтам вибір дизайну, типу календарю, матеріалу для виготовлення та багато іншого.

Друк календарів здійснюється як на базі офсетної, так і на базі цифрової друкарні. Великі партії календарів друкують на офсетній типографії, а невеликими партіями займається цифрова. В нашому розпорядженні найновіше обладнання від провідних виробників. Це дозволяє друкувати печатну продукцію високої якості із яскравим відображенням кольорів.

Пропонуємо виготовлення наступних типів календарів:

-              Квартальні настінні календарі;

-              Настінні перекидні календарі;

-              Настільні календарі типу «будиночок»;

-              Кишенькові календарі;

-              Календарі-плакати настінні.

Настінні календарі, як перекидні, так і неперекидні, розраховані на використання протягом року. Саме тому ця продукція потребує додаткової обробки, яка забезпечить стійкість до впливу навколишнього середовища. Ціна календарів залежить від особливостей виконання дизайну, вартості матеріалів. Ми пропонуємо різноманітні варіанти календарів на стіну, які не тільки прикрасять ваш кабінет, а й будуть служити за прями призначенням.

Календарі використовують також як приємний подарунок для постійних клієнтів. Ми пропонуємо виготовити календарі з логотипами вашої компанії для широкого використання. Подаруйте календарі різних типів вашим партнерам та клієнтам, це допоможе у розвитку вашої діяльності.