Кав'ярня

ДІЛОВА БЕСІДА ЗА ФІЛІЖАНКОЮ КАВИ

У нашій віртуальній кав'ярні ви можете отримати відповіді на усі запитання. Отож, зваріть собі чашечку кави, сідайте за комп'ютер і задавайте питання.

Спочатку бажано ознайомитися з НАЙЧАСТІШИМИ ПИТАННЯМИ  - можливо, там уже є відповідь, яка вас цікавить. Якщо там ви не знайшли нічого цікавого, порадьтеся з НАШИМ КОНСУЛЬТАНТОМ. Фахівець відповість на будь-яке ваше питання телефоном, за допомогою електронного листа. Або напишіть у відповідній формі запитання тут на сайті у розділі Консультація. Відповідь надамо якомога скоріше.

Якщо маєте зауваження до нашої роботи або цікаву пропозицію, як її покращити, пишіть у нашу КНИГУ ВІДГУКІВ, а також скарг і пропозицій. Не забудьте перед тим зареєструватись (займає кілька секунд) та похвалити нас. Зазвичай тоді нам працюється набагато веселіше.

Якщо слова "бігування", "фальцювання", "оригінал-макет" здаються непристойними лайками, але вам кортить знати, що вони означають у поліграфії, або ви не дуже знайомі з галуззю поліграфії і вам не хочеться телефонувати (писати) нашому консультанту, можливо, корисно буде заглянути у СЛОВНИК ПОЛІГРАФІЧНИХ ТЕРМІНІВ.

Не пропустіть найцікавішу сторінку на нашому сайті з точки зору економії коштів замовників - перегляньте АКТУАЛЬНІ АКЦІЇ, які діють у нашому Центрі, оберіть потрібну саме вам і приходьте до нас ДРУКУВАТИ ПРОСТО І ШВИДКО.