Меню, запрошення, сертифікати

Меню

Меню за структурою може бути різним: просте перерахування страв з цінами підходить банкетним залам, додавання фотографій і складу страв дозволить відвідувачам Вашого ресторану вибрати відповідну страву, а дизайнерське меню ідеально підійде нічним клубам та арт-кафе. Меню легко може задати настрій усьому вечору і тому до якості його виконання, а також передбачуваним функцій варто віднестися максимально обережно і уважно.

Слід також пам'ятати про те, що важливою вимогою до меню є можливість його зміни: часто у меню закладів з'являються новинки або сезонні пропозиції, тому можливість заміни сторінок слід передбачити заздалегідь.

Види меню:

- меню на щільному папері зі згинами,

- меню на папері ламіноване,

- меню прошнуроване, на пружині, на скобах,

- меню на пластику та пружині,

- меню у вигляді книги з шкіряною обкладинкою та можливістю заміни стоінок.

Запрошення

Ми пропонуємо послуги з друку різноманітних запрошень на замовлення. Ціна цього виду продукції ненабагато перевищує вартість готового запрошення, яке не відрізняється особливою яскравістю, та й виглядає просто та елегантно.

Особливістю друку запрошень на замовлення є те, що ви можете використовувати власні фотографії або логотипи, символіки, якщо це запрошення на семінари, корпоративи і т.д. В окремих випадках, запрошення є важливим маркетинговим інструментом, який допомагає проінформувати певну кількість людей про проведення того чи іншого важливого заходу.

Все більшою популярністю користуються весільні запрошення, які виконуються за індивідуальним замовленням молодої пари. Навіть такий невеликий весільний атрибут, як запрошення, це перше, що вручається гостям і, отримавши креативну листівку, гості неодмінно захочуть стати учасниками такого святкування.

Важливим є те, що цифровий друк якнайкраще підходить для виконання такого замовлення, адже це – оперативний друк, якісне виконання, друк невеликих тиражів та можливість персоніфікації (друкування запрошень з іменами запрошених осіб).

Сертифікати, дипломи, гармоти

Друк сертифікатів, дипломів, різноманітних грамот замовляють різні організації пов'язані із сферою надання освітніх послуг, а також проводять та організовують певні змагання та конкурси. Під час проведення таких заходів учасників нагороджують пам'ятним сертифікатом. Кожна організація хоче уникнути банальності та вручити сертифікат, який відповідає таким вимогам:

Дизайн сертифікату відповідає суті заходу, конкурсу, освітній послузі,

Унікальність сертифіката,

Відповідний меті текст.

Друк сертифікатів здійснюється на різних видах паперу (щільний, тонкий, картон, рельєфний папір). Сертифікат, надрукований на оригінальному матеріалі буде приємно тримати в руках й він буде довгі роки нагадувати про перемоги в конкурсах та змаганнях або служити гарним підтвердженням набутих знань.

Вартість друку меню, запрошень та сертифікатів розраховується в у відповідності з такими показниками:

-          Розмір, формат 

    Папір, використаний для друку 

-          Односторонній, двосторонній друк

-          Розробка дизайну

-          Тираж

-          Площа друку і т.д.

Друк меню, запрошень, сертифікатів та дипломів в Ужгороді